Untitled Document

TÜM KATEGORİLER

Kategoriler

Spiral Boru

Jeneratör, otomobil, kamyon, karavan, deniz vasıtaları egzoz sistemlerinde ve yüksek basınçlı hidrolik hortumların dış yüzeylerinde darbelere karşı koruyucu özellikte kullanılabilmektedir.

Daha Fazla

Flex Boru

Yüksek sıcaklıkta çalışan cihazlarda, şöminelerde, su ısıtıcı kazanlarında, katı yakıt kazanlarında doğalgaz kombilerinde ve bu cihazların bağlantı noktalarında rahatlıkla ve güvenle kullanabileceğiniz, uygulaması kolay yarı-esnek kanal çözümümüz.

Daha Fazla

Kraft Hortumlar

Kraft hortumlar; otomobil, otobüs, kamyon, tır, gemi, karavan ve her türlü motorlu araçların havalandırma sistemlerinde, tekstil ve gıda makinelerinde, matbaa makinelerinde, sıcak veya soğuk havanın kolay ve esnek taşınması için kullanılır.

Daha Fazla

Kelepçeler

Otomotiv, ticari araç, tarım ve inşaat makineleri, filtreleme ve sulama sistemleri, denizcilik, havacılık, ağır iş makineleri ve birçok sektöre hizmet vermektedir. Ürünlerimiz; egzoz ve emisyon sistemlerinden turbo, intercooler, hortum ve boru bağlantılarına kadar geniş bir yelpazede kullanılmaktadır.

Daha Fazla

Egzoz Borular

Egzoz spiral boruları, Ø25 mm - Ø150 mm ebatlarında round tip iç içe geçme yöntemiyle spiral borular üretebilme becerisine sahip olup tüm bu esnek borular 10 metre rulolar halinde de üretimi mümkündür. Katalogdaki oem numaraları ile sipariş verebilirsiniz.

Daha Fazla